Szabadi Gábor versmondó verseny – iskolai forduló – Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mernyei Tagiskolája

Szabadi Gábor versmondó verseny – iskolai forduló

2018-02-14

Február 14-én tartottuk meg Szabadi Gábor versmondó versenyünk iskolai fordulóját, amelyen a következő eredmények születtek:

1-2. korcsoport:
I. – Juhász Eszter (2. osztály)
II. – Cselik Máté (2. osztály)
III. – Sárkány Kíra (2. osztály)

3-4. korcsoport:
I. – Farkas Konrád (4. osztály)
II. – Balogh Vanda (3. osztály)
III. – Beke Liliána (3. osztály), Horváth Kevin (4. osztály)

5-6. korcsoport:
I. – Nagy Viola (5. osztály)
II. – Pohn Korina (6. osztály)
III. – Papp Péter (5. osztály), Gál Klaudia (5. osztály)

7-8. korcsoport:
I. – Kalányos Emese (7. osztály)
II. – Tóth-Mérei Viktória (7. osztály), Kompák Zsófia (8.a osztály)
III. – Balassa Andrea (8.a osztály), Csengeri Sándor (8.a osztály)

Gratulálunk minden résztevőnek!