Tanári kar

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mernyei Tagiskolája

Tagintézmény-vezető:Kishonti Marianna
Tagintézmény-vezető helyettes:Vázsonyi Judit

Alsós munkaközösség vezető: Somodiné Balogh Mária
Felsős munkaközösség vezető: Pusztainé Lukács Anett
Diákönkormányzat vezető: Száka-Budai Klára

Iskolánkban tanító pedagógusok:

Pedagógus neve Tanított tantárgy(ak) / Munkakör Osztályfőnök
Beke-Fülöp Zsuzsanna Ének-zene, Tanító 1.
Bekkerné Szappanos Emőke Tanító 4.
Esküdt Aranka Tanító 2.
Felvégi Ildikó Fejlesztő pedagógus 6.
Frank Richárd Tanító 6.
Hetényi-Csécs Tünde /GYES/
Hetényi Gábor Történelem, Hon- és népismeret, Földrajz 7.
Horváth Ágnes Tanító 4.
Jusztuszné Péter Márta Pedagógiai aszisztens
Kishonti Marianna Testnevelés
Konkoly Beáta Angol
Lotzné Nemesházi Zsuzsanna Biológia, Kémia, Földrajz 8.b
Molnár Csilla Rajz
Nagyné Bőhm Mária Tanító 3.
Papp Ervin Informatika
Papp Imre Biológia, Természetismeret, Technika, Etika 5.
Páli Zoltán Testnevelés
Pusztainé Lukács Anett Matematika 8.a
Somodiné Balogh Mária Tanító 3.
Sudárné Balázs Katalin Fizika /óraadó/
Szücs Beáta Magyar nyelv és irodalom
Száka-Budai Klára  Tanító 2.
Vázsonyi Judit Magyar nyelv és irodalom
Zsámboki-Kurucz Viktória Tanító 1.

Somogygeszti iskola:

• Andicsné Valenta Ivett /GYES/